O mnie

omnie_zdjecie.jpgjavascript:void(0)

Nazywam się Adrian Żak, grafiką interesuje się już od dłuższego czasu. Jest to zarówno moja praca, jak i pasja.. W wolnym czasie staram się rozwijać swoje umiejętności animatora.

W moich pracach, widać wpływy zainteresowań, komiksem, manga & anime, graffiti, filmem animowany zagranicznym np.Disney, Pixar lub Dreamworks , grami komputerowymi, a także artystami ze świata muzyki, takimi jak Mike Shinoda czy Wes Borland. Stawiam jednak na własny styl i oryginalność, gdy tylko projekt mi na to pozwala.

 Jeśli tylko mogę, śledzę najnowsze wydarzenia oraz eventy, dotyczące szeroko pojętej sztuki, Staram się dowiadywać jak najwięcej o projektowaniu graficznym na różnych jego płaszczyznach.

Poza pracą, swój wolny czas; spędzam na sportowo Latem lubię pływać, grać w piłkę, jeździć na rowerze, a zimą jeździć na desce lub nartach. Pasjonują mnie również podróże i zwiedzanie nowych miejsc. Mam także inne, małe pasje, przede wszystkim muzyka; interesuję się nią bardzo aktywnie, zbierając płyty, jeżdząc na festiwale i koncerty, czasem udzielając się artystycznie dla kapel z mojej okolicy. Jestem kinomanem - amatorem będącym na bierząco z nowościami kinowymi. Chcę być otwarty na nowe doświadczenia,  dlatego lista moich zainteresowań nigdy nie zostanie zamknięta.

Cóż...myślę, że to będzię na tyle mojej autoprezentacji; Mam nadzieję, że wstępnie przedstawiłem się w sposób zrozumiały. Resztę, z pewnością poznają osoby, z którymi dane mi będzie się spotkać bezpośrednio.

Pozdrawiam!